JANA NEKVINDA VRAŠTILOVÁ

Reference

Dobrý den, chtěl bych velmi poděkovat paní Janě, za její osobitý, velmi přátelský a profesionální přístup! Její služby využívám dlouhodobě a vždy mě příjemně překvapí! S jakou lehkostí, profi přístupem, humorem a rychlostí pracuje! Spolupráce s ní, je prostě radost a vždy max spokojenost! Pokud chcete prodat/pronajmout nemovitost, pak prostě chcete (musíte) mít pani Janu vedle sebe!!! Díky moc za vše a těším se na další spolupráci!

Jakub R.P.

Děkuji za velmi milou spolupráci při zprostředkování prodeje mého bytu. Jsem rád, že jsem Vás oslovil, protože vše proběhlo hladce a rychle. Určitě bych Vás doporučil ostatním😊.

Jaroslav M.

Chtěl bych poděkovat za skvělou a profesionální práci při koupi bytu. Paní Jana Vraštilová je skutečný profesionál ve své profesi. Velmi se mi líbil její postoj ke své práci a znalosti ve své profesi. Moc jí děkuji.

Maksim S.

S paní Janou jsme byla ve všech směrech prodeje nadmíru spokojená.

Jana G.

Jano opravdu moc vám děkuju za celé ty 4 roky spolupráce, jste opravdu skvělá makléřka a měla jsem štěstí, že jsem si vás vybrala ;). Přeji hodně štěstí v dalším práci a životě 🙂 Ahoj Lucie L.

Lucie L.

Opět nemám co dodat Jano. Jste skvělá, vše bylo vyřízeno rychle a k naprosté spokojenosti. Ještě jednou velké díky.

S. Fišerová

Tímto bych chtěl velmi poděkovat paní Janě, za její velmi profesionální přístup, velmi milou až přátelskou komunikaci. Jo, když někdo umí a je profík, jako paní Janička, vše jde samo, neboť o vše se postará a vy jen podepíšete smlouvy. Top přístup! Určitě v budoucnu využijeme její služby znovu! Děkujeme!

Jakub P.

Chtěl bych vřele poděkovat paní Janě za její profesionální jednání při prodeji naší nemovitosti. Jana mi ukázala, že s lidským přístupem, obrovskou empatií a profesionalitou se dá opravdu dělat vše a v jakémkoliv oboru. V tom jejím to platí dvojnásobně. Od samého počátku prodeje, jeho realizace až po zdárné zakončení, kdy obě strany, jak kupující, tak prodávající jsme byly maximálně spokojeny. Mohl bych psát další a další chvály na její obdivuhodnou a poctivou práci plnou úsilí, které se Jana věnuje na 100%, ale zakončím to jednou větou. Všem, kteří se rozhodnou prodat či koupit jakoukoliv nemovitost, využijte služby Jany Vraštilové. Jano, ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji ti, ať se daří.

Petr Leščák

Se zprostředkováním pronajímaných prostor nájemci jsem byl opět velmi spokojen. Řekl bych, že se jedná v každé situaci o víc než jen službu, kterou si dnes můžete vybrat a zadat u nepřeberného množství realitních makléřů. Spíš bych postup a profesionalitu paní Vraštilové přirovnal při prohlídkách se zájemci k přátelskému setkávání s někým koho znáte dlouho a je Vám příjemné jej opět po čase vidět a vést rozhovor. Paní Vraštilová dokáže vždy navodit pozitivní atmosféru a naslouchat potřebám jak nájemce tak pronajímatele, a připravuje tím ideální podmínky pro nalezení všestranné shody. Již po několikáté mám s ní mám tuto dobrou zkušenost, na základě které už dnes vím, že jí rád opět oslovím s možností zprostředkovat pronájem bytových i nebytových prostor, bude-li to zapotřebí. Je to jako s návštěvou oblíbeného lékaře. Když už je potřeba, vždy vyhledáme toho a vracíte se k tomu, kdo Vám pomohl a dokázal Vás uzdravit, protože je velká záruka, že se vše povede i tentokrát.

Daniel

Dobrý den paní Vraštilová, Píši trochu opožděně, ale přeci. Chtěl bych Vám tímto poděkovat za Váš přístup zprostředkovatele při koupi bytu. Vaši činnost jsme, společně s manželkou, vnímali jako vysoce profesionální a obětavou, plně vycházející vstříc našim požadavkům a otázkám a to vždy s nadhledem a úsměvem. Byli jsme velmi spokojeni, děkuji tímto za spolupráci. Přeji mnoho osobních a pracovních úspěchů.

ing. Jaroslav Mikulenka

Paní Vraštilová, chtěli by jsme Vám poděkovat za profesionální a rychlé jednání při prodeji bytu. Jste velmi milá, usměvavá a ochotná.

Manželé Bradáčovi

Dobrý den, moc děkuji za velmi rychlé profesionální jednání! Paní Jana je velmi milá, vstřícná a pracovitá. Pronájem mého bytu vyřídila k mé velké spokojenosti. Naše komunikace probíhala v příjemném přátelském duchu.

Radka

Dobrý den Jano, děkuji za mimořádné nasazení, profesionální přístup, ochotu, vstřícnost a milé jednání. Vše bylo naprosto perfektní.  S výsledkem jsem spokojený a realitní službu známkuji za jedna s hvězdičkou! 🙂

Petr Šabata

Dobrý den, velká spokojenost s prací paní Jany, velké poděkování za rychlé jednání a skvělý přístup při hledání nového domova.

Michal

Dobrý den, moc děkujeme paní Janě Vraštilové za milé a profesionální jednání při pronájmu bytu. Je velmi aktivní a ocenili jsme rychlost její práce, kdy nám do 3.týdnů sehnala dle našich požadavků skvělého nájemce. Její práce je opravdu skvělá a určitě ji i jako empatického člověka budeme doporučovat. Velké díky.

Manželé Lašťovkovi

Dobrý den, s činností paní makléřky Jany Vraštilové jsme byli plně spokojeni. Působila velmi profesionálně, ale byla současně i ochotná naslouchat i zodpovídat naše dotazy. Hezký den!

Josef Měchura

Dobrý den, děkujeme za milé jednání. Vše proběhlo úplně v pohodě a bez problémů.

Josef Jágr

Vážená paní Vraštilová, rádi bychom Vám ještě jednou mnohokrát poděkovali za velmi přátelskou a zároveň profesionální spolupráci … Určitě se na Vás zase v budoucnu rádi obrátíme. Ať se Vám daří.

Mirek Maršoun, Beautyplace.cz

Děkujeme za skvělý přístup, všechny nejasnosti (někdy možná trochu hloupý ?) jste nám vysvětlila, všechno probíhalo naprosto hladce a rychle navzdory okolní situaci. Opravdu skvělá práce ?

Martina Lukešová

Moc děkujeme, jako vždy perfektní práce. Naše akce se už blíží do finále a my jsme Vaši práci pro nás velmi nadšení. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro spolupráci právě s Vámi.

Dobšíčkovi

Spolupráce s milou, proaktivní, schopnou, rychlou, přizpůsobivou a spolehlivou realitní makléřkou byla radost! Ještě jednou děkuji za pomoc.

Anna Hrudková

Makléřka Jana má dokonalý přehled o svém portfoliu nabízených nemovitostí. Nemovitosti umí skvěle prezentovat, ale ne přehnaně a za každou cenu rychle otočit nabízené zboží. Snaží se získat přehled o původu a umístěni nemovitosti, o životním stylu současných a budoucích majitelů, aby se tak domy a byty dostaly dlouhodobě do správných rukou a ke spokojenosti prodávajících i kupujících.

Manželé Frankovi

Jana Vraštilová je jedna z nejlepších realitních makléřek, co jsem měla možnost poznat. Reaguje a jedná rychle, má velký přehled, kreativní myšlení, je vždy milá, usměvavá a snaží se maximálně vyjít klientům vstříc. Její přátelské chování, upřímnost a láska k profesi, je zárukou kvalitně odvedené práce, která vede ke spokojenosti klienta. Moc doporučuji!!

Martina Štiková

Výborná a bezproblémová spolupráce ve velmi přátelskému duchu. Není co vytknout, ba naopak.

Markéta Faltová

Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Janě Vraštilové za její profesionální, obětavý a spolehlivý výkon u prodeje mého bytu na Kladně. Jen více takových lidí, kteří dělají svou práci s nadšením a láskou.

Dagmar Lhotová

Děkuji paní Vraštilové za zprostředkování koupě bytu. Výborně hodnotím perfektní servis. Nemusel jsem se o nic starat, všechny procedury spojené s koupí a převodem bytu měla vzorně připravené a ošetřené, bezprostředně informovala o všech proběhlých i plánovaných aktivitách během celého prodeje, bez jakýchkoliv průtahů i ve složité době karantény. Pro mne bylo a zůstává největším kladem to, že jsem se mohl spolehnout, že co řekla a slíbila, platilo i v době než jsme měli podepsanou smlouvu! Díky paní Vraštilové proběhla pro mne dost závažná situace týkající se koupě bytu hladce a bez problémů.  Věřím, že další klienti budou spokojeni stejně jako já.

Jaroslav M.

Spolupráce s realitní makléřkou pí. J. Vraštilovou byla úžasná, vše probíhalo hladce, ve všem nám vyšla vstříc i nad rámec svých povinností. Sjednala i kontakt na specialistu hypoték, což jsme uvítali a využili. Je ve své profesi opravdu špička a můžeme jen DOPORUČIT. My jsme kupovali byt v lednu 2019, 1+1/46m. Pokud bude potřeba, určitě se na ní v budoucnu znovu obrátíme.

H. Obrová Jansová

Jano, krásná práce, výborná spolupráce, navíc s příjemnou a pěknou ženou .Jestli to byl poslední prac. kontakt tak určitě ne. Ozvem se a zapijem to . S Tvým souhlasem Tě budem doporučovat, moc děkuje

Karel a Jirka Literovi

Děkuji touto cestou za příjemnou spolupráci při prodeji bytu 2kk v Praze Stodůlkách. Zejména oceňuji rychlé jednání a hladký průběh.. Vše bylo včas a správně připraveno, prodej proběhl bez komplikací, byli jsme moc spokojeni.. Paní Vraštilová nám vždy vše ochotně vysvětlila a byla skvělým průvodcem celou akcí. V případě potřeby nebudeme váhat a opět se na Vás obrátíme..

Lada Špiritová

Milá paní Vraštilová, ještě jednou mockrát děkuji za skvělou spolupráci! Všechno šlo úžasně rychle!??? Jste moc šikovná! Všechno máte zmáknuté??? Doufám, že tam nájemníci chvíli vydrží??? Ať se Vám daří a přeji hezké a klidné dny!?☀

D. Kutilová

Potřebovala jsem prodat dům a nechtěla se o nic starat a strachovat, potřebovala jsem někoho kdo vše vyřídí od začátku do konce a komu můžu věřit, že mi korektně poradí cenu, aby prodej netrval moc dlouho. Na doporučení známých, jsem zavolala realitní makléřce Janě Vraštilové. Slečna je velmi ochotná a flexibilní, což v mé situaci bylo potřeba. Celý proces proběhl rychle a bez problémů. Všechno za nás zařídila, kupce se našel během velmi krátké doby. Byla jsem velice spokojena s nabídnutým servisem kanceláře i s makléřkou, vřele doporučuji.

Mgr. Barbora Kaberlová

Jsme rodina s malým dítětem a potřebovali jsme urychleně koupit rodinný dům v Kladně, zkontaktovali jsme RK century 21,a dostali se do péče makléřky Jany Vraštilové. Spolupráce s ní byla skvělá. Všechny informace nám podala přehledně, srozumitelně a rychle, její jednáni bylo velmi milé a celá spolupráce proběhla velmi rychle, což ukazuje na velké organizační schopnosti pani Vraštilové. V průběhu spolupráce nenastal jediný problém, vše proběhlo hladce a dle planu. Jsme velmi spokojeni a mohli bychom Janu Vraštilovou a RK century 21 doporučit komukoliv, kdo potřebuje asistenci RK.

Nela a Serghei Bejenari

Paní Vraštilová byla od našeho prvního telefonátu naším favoritem. Jako jediná z mnoha makléřů zareagovala na naši poptávku téměř ihned, a to i přesto , že byla tou dobou v zahraničí na dovolené. Vybrala nám krásný byteček přesně dle našich požadavků, vyřídila s námi veškeré věci, jak ohledně koupi bytu, tak i pronájmu. Paní Vraštilová je rychlá, důsledná, velmi ochotná a milá profesionálka ve svém oboru. Mohu ji jen doporučit.

Barbora Hanusová

Dobrý večer paní Janičko. Moc Vám děkuji za spolupráci za náš nový byt. Jste skvělá spolehlivá ženská. Moc Vám přeji hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů v novém roce. Jste 1.????? S pozdravem…

Mariya Lyspuch

Paní Janu Vraštilovou znám osobně už dlouhá léta a věděla jsem, že spoluprací právě s ní neprohloupím. Nemohla jsem si pro prodej bytu najít lepšího makléře. Je svědomitá, zodpovědná, schopná, rychlá, kdykoliv k dispozici a hlavně moc milá. 🙂 Spolupráci s ní můžu každému jen doporučit. Jani, ještě jednou moc děkuju, jsi úžasná. 🙂

Andrea Syblíková

S realitní makléřkou Janou Vráštilovou jsem velice spokojen. Před inzerováním bytu ho nechala nafotit profesionálním fotografem a udělala 3D nákres. O každém zájemci mě hned informovala. Při jakémkoliv dotazu mi ochotně poradila. Po prodeji zařídila všechny přepisy, takže jsem se nemusel už o nic starat. Mohu jen doporučit.

Rudolf Kacálek

Dobrý den, chtěl bych touto formou poděkovat paní Janičce za lidský přístup, profesionalitu a hlavně za neuvěřitelnou trpělivost při výběru mého nového bydlení. Více takových profesionálů, a ten dnešní svět bude veselejší. Děkuji.

Antonín Hrdina

Paní Vraštilová má profesionální, ale zároveň lidský přístup. Postarala se kompletně o nutnou agendu, zajistila všechny nutné formality. Pomohla nad rámec své náplně práce s komunikací s dodavateli energií. Celý proces zprostředkování nájmu proběhl velice rychle a bez sebemenších problémů. Paní Vraštilovou rozhodně doporučujeme a v budoucnu, pokud bude možnost, jejích služeb rádi využijeme znovu.

Pavel Vondrák